Loading images...

KONAČNI REDOSLJED 
Rezultati prvenstva dalmacije u autocross-u za 2005.g.

 
giri
 
  Sezona 2005.g.  
Broj
Natjecanje
Datum
Staza
1
Nagrada Ploča Oktanfest 2005
01-02.04.2005
Ploče
2
Nagrada Kučića 2005/1
07-08.05.2005
Srijane
3
Nagrada Srijana 2005/2
23-24.07.2005
Srijane
4
Nagrada Grada Trogir-a 2005
05-06.11.2005
Ploče
5
Nagrada Ploča Oktanfest II 2005
17-18.12.2005
Ploče
       

Klasa I do 1400ccm

Poz.
St.broj
Ime i prezime
Natjecatelj Team
1
2
3
4
5
TOTAL
1
2
Neven Križanac
AMK"Oneum" Omiš
20
20
20
20
20
80
2
12
Joško Tomić
AMK"Oneum" Omiš
17
15
11
17
9
60
3
21
Milan Vrkić
AMK"Oneum" Omiš
11
17
15
13
/
56
4
10
Mario Šarić
AMK "Gornja Poljica" Srijane
15
10
17
7
10
52
5
42
Vinko Milošević
AMK "Racing Team Ploče"
13
11
10
15
12
51
6
43
Maja Barbir
AMK "Racing Team Ploče"
12
/
12
8
17
49
7
22
Joško Dučina
AMK "Trogir"
7
4
9
9
13
38
8
37
Mario Radić
AMK "Trogir"
9
8
0
5
8
30
9
39
Marko Vukušić
SAK Split
10
12
7
/
/
29
10
44
Filip Bilota
AMK "Trogir"
/
6
0
6
15
27
11
9
Teo Barada
AMK "Trogir"
/
/
/
12
11
23
12
4
Marko Kovačić
SKUD Kučiće
6
13
0
/
/
19
13
5
Emil Tomašević
AMK "Racing Team Ploče"
8
9
/
/
/
17
14
46
Ivica Dragošević
AMK"Oneum" Omiš
/
0
13
/
/
13
15
20
Ivica Radić
AMK "Trogir"
0
/
0
11
/
11
16
49
Mate Pejković
AMK "Trogir"
/
/
/
10
/
10
17
6
Zdravko Šimić
AMK "Gornja Poljica" Srijane
/
dis.
8
/
/
8
18
3
Josip Barbir
AMK "Racing Team Ploče"
/
5
/
/
/
5
19
19
Marina Miše
AMK "Trogir"
0
/
/
4
/
4
20
41
Alen Malbaša
AMK "Gornja Poljica" Srijane
/
0
/
/
/
0
21
7
Zoran Nikolac
AMK "Racing Team Ploče"
0
/
/
/
/
0
22
32
Mario Crnković
AMK"Oneum" Omiš
0
/
/
/
/
0

 

Klasa II od 1400 do 2000 ccm

Poz.
St.broj
Ime i prezime
Natjecatelj Team
1
2
3
4
5
TOTAL
1
58
Goran Miličević
AMK"Oneum" Omiš
20
9
17
20
12
69
2
53
Martin Burić
AMK "Racing Team Ploče"
17
15
13
8
17
62
3
82
Ivan Bekavac
SAK Split
3
11
15
15
15
56
4
75
Damir Kačunko
AMK "Gornja Poljica" Srijane
15
8
20
11
8
54
5
61
Tomislav Pavić
AMK "Gornja Poljica" Srijane
12
6
11
17
13
53
6
77
Jerko Bartulović
SKUD Kučiće
0
13
8
9
20
50
7
55
Jozo Maršić
AMK"Oneum" Omiš
13
20
0
/
11
44
8
62
Zdravko Rodić
AMK "Gornja Poljica" Srijane
9
10
12
12
9
43
9
76
Ante Juretić
AMK "Gornja Poljica" Srijane
7
5
10
/
/
22
10
67
Goran Penić
AMK "Racing Team Ploče"
10
12
/
/
/
22
11
81
Mate Vukušić
SAK Split
/
17
0
/
/
17
12
63
Mirko Grmoja
AMK "Racing Team Ploče"
5
/
/
/
10
15
13
78
Tomislav Grubiša
AMK"Oneum" Omiš
/
/
/
7
7
14
14
51
Ivan Čupić
AMK "Racing Team Ploče"
/
/
/
13
/
13
15
52
Marin Šestić
AMK"Oneum" Omiš
11
0
/
/
/
11
16
79
Dejan Škorput
AMK "Racing Team Ploče"
/
/
/
10
/
10
17
65
Milivoj Smajić
AMK "Gornja Poljica" Srijane
/
/
9
/
/
9
18
59
Marijan Erceg
AMK "Split motorsport"
6
/
/
/
/
6
19
80
Ivan Jandri
AMK "Ozalj"
4
/
/
/
/
4
20
71
Mate Strujić
AMK "Gornja Poljica" Srijane
/
/
0
/
/
0
21
83
Nikola Vukušić
SAK Split
dis.
dis.
dis.
dis.
dis.
0

Poredak Klubova

Poz.
Klub
1
2
3
4
5
TOTAL
1
AMK"Oneum" Omiš
57
57
52
57
43
266
2
AMK "Racing Team Ploče"
42
38
35
38
46
199
3
AMK "Gornja Poljica" Srijane
42
28
49
40
32
191
4
AMK "Trogir"
16
18
9
33
39
115
5
SAK Split
21
40
22
15
15
113
6
SKUD Kučiće
6
26
8
9
20
69
7
AMK "Split motorsport"
17
/
/
/
/
17
8
AMK Ozalj
4
/
/
/
/
4

 

Oznake u tablici
0
Nastupio na natjecanju
/
Nije nastupio
80
Počasni Gost
/
Ne bodovana utrka
dis
Diskvalifikacija

Tko je on Line

Imamo 7 gostiju i nema članova online