Loading images...

Rezultati prvenstva dalmacije u autocross-u za 2006.g.

 
giri
 
 
Broj
Natjecanje
Datum
Staza
1
Nagrada Ribnjak Omiš
23.04
Omiš
2
Nagrada Ploča Oktanfest 2006/1
28.05.
Ploče
3
Nagrada Ploča Oktanfest 2006/2
23.07
Ploče
4
Nagrada Gornjih Poljica 06
01.10
Omiš
5
Nagrada Grada Trogir-a 06
12.11
Trogir
       

KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA


Klasa I do 1400ccm
Poz.
St.broj
Ime i prezime
Natjecatelj Team
1
2
3
4
5
TOTAL
1
1
Neven Križanac
AMK"Oneum" Omiš
17
12
10
12
20
61
2
11
Teo Barada
AMK "Trogir"
12
11
/
20
15
58
3
2
Joško Tomić
AMK"Oneum" Omiš
9
20
8,5
11
17
57
4
10
Filip Bilota
AMK "Trogir"
13
15
0
13
13
54
5
6
Maja Barbir
AMK "Racing Team Ploče"
6
17
7,5
17
12
53,5
6
5
Vinko Milošević
AMK "Racing Team Ploče"
15
13
6,5
/
9
43,5
7
3
Milan Vrkić
AMK"Oneum" Omiš
10
/
/
/
10
20
8
36
Ivo Čizmić
AMK Split Motorsport
20
/
/
/
/
20
9
37
Mario Radić
AMK "Trogir"
/
/
/
15
0
15
10
47
Goran Slatina
AMK "Trogir"
/
/
/
/
11
11
11
14
Ivica Dragošević
AMK"Oneum" Omiš
11
/
/
/
/
11
12
7
Joško Dučina
AMK "Trogir"
7
/
/
/
/
7
13
9
Marko Vukušić
SAK Split
5
/
/
/
/
5
14
30
Nikola Vukušić
SAK Split
3
/
/
/
/
3

Klasa II od 1400 do 2000 ccm

Poz.
St.broj
Ime i prezime
Natjecatelj Team
1
2
3
4
5
TOTAL
1
53
Ivan Bekavac
SAK Split
20
20
10
17
12
69
2
74
Ivica Ujdur
AMK "Racing Team Ploče"
15
12
6
15
17
59
3
65
Vedran Rakić
AMK "Racing Team Ploče"
/
/
/
/
15
15
4
78
Jozo Maršić
AMK"Oneum" Omiš
/
/
/
10
/
10

Klasa III Open

Poz.
St.broj
Ime i prezime
Natjecatelj Team
1
2
3
4
5
TOTAL
1
19
Marina Miše
AMK "Trogir"
10
8,5
10
/
20
48,5
2
52
Martin Burić
AMK "Racing Team Ploče"
/
10
/
/
17
27
3
79
Marijan Erceg
AMK "Split motorsport"
7,5
/
0
10
/
17,5
4
92
Tihomir Tolj
AMK "Racing Team Ploče"
/
/
8,5
/
/
8,5
5
59
Goran Penić
AMK "Racing Team Ploče"
/
7,5
0
/
/
7,5
6
61
Mate Vukušić
SAK Split
6,5
/
/
/
/
6,5
7
32
Mario Crnković
AMK"Oneum" Omiš
6
/
/
/
/
6

Poredak Vozačica

Poz.
St.broj
Ime i prezime
Natjecatelj Team
TOTAL
1
6
Maja Barbir
AMK "Racing Team Ploče"
53,5
2
19
Marina Miše
AMK "Trogir"
48,5

Poredak Juniora

Poz.
St.broj
Ime i prezime
Natjecatelj Team
TOTAL
1
53
Ivan Bekavac
SAK Split
69
2
47
Goran Slatina
AMK "Trogir"
11
3
7
Joško Dučina
AMK "Trogir"
7
4
9
Marko Vukušić
SAK Split
5

Poredak Klubova

Poz.
Klub
1
2
3
4
5
TOTAL
1
AMK "Racing Team Ploče"
36
42
22,5
32
49
181,5
2
AMK "Trogir"
35
34,5
10
48
48
175,5
3
AMK"Oneum" Omiš
38
32
18,5
33
47
168,5
4
SAK Split
31,5
20
10
17
12
90,5
5
AMK "Split motorsport"
27,5
/
0
10
/
37,5

Oznake u tablici
0
Nastupio na natjecanju
/
Nije nastupio
/
Ne bodovana utrka
dis
Diskvalifikacija

Tko je on Line

Imamo 3 gostiju i nema članova online